Kierowca C+E Transport Międzynarodowy

Cena: 7000.00 zł Lublin

Kontakt

Opis stanowiska:
• Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy
• Dbałość o powierzony ładunek
• Terminowe wypełnianie raportów, dokumentów
• Dbałość o powierzone narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu
• System pracy 3/1
Wymagania:
• Doświadczenie w transporcie międzynarodowym w prowadzeniu ciągnika siodłowego z naczepą lub przyczepą
• Aktualne prawo jazdy kat. C+E
• Kurs na przewóz rzeczy KOD 95
• Podstawowy kurs ADR
• Aktualne zaświadczenie o niekaralności
• Posiadanie elektronicznej karty kierowcy
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Terminowe wypłaty wynagrodzeń (od 1700 Euro netto)
• Nowoczesny i zadbany tabor (Euro 5 Euro 6 automaty)
• Przestrzeganie norm czasu pracy kierowcy
• Dojazd do pracy i zjazd na koszt pracodawcy ( organizowany transport busem ).
• Karta paliwowa
• Toll Box
• Strzeżone parkingi
• Stały kontakt z dyspozytorem
• Serwis firmowy w razie awarii
www.boekestijntransport.com
bialystok@boekestijntransport.com
732 407 326

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 02/05/2018

Kierowca C+E Transport Międzynarodowy Kierowca C+E Transport Międzynarodowy