Młodsza księgowa / młodszy księgowy

Kontakt

Miejsce pracy: Lublin

Dla naszego klienta z branży diagnostyki medycznej poszukujemy osoby na stanowisko młodszej księgowej/młodszego księgowego. Na tym stanowisku odnajdzie się osoba, która lubi pracę z dokumentami, zna zasady i przepisy z zakresu rachunkowości i podatków oraz jest systematyczna i skrupulatna.

Umowa o pracę

Ważna do: 2024-01-06

1 etat

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

księgowanie faktur, wyciągów bankowych oraz innych dokumentów księgowych,
księgowanie dokumentów magazynowych,
bieżąca kontrola zapisów księgowych i uzgadnianie kont rozrachunkowych,
sporządzanie raportów o stanie należności i zobowiązań firmy,
monitoring przeterminowanych należności i kontakt z kontrahentami w przypadku braku terminowych wpłat,
realizacja przelewów bankowych,
przygotowywanie danych do deklaracji podatkowej VAT-7,
udział w pracach bilansowych związanych z zamknięciem okresów obrachunkowych,
przygotowywanie danych dla audytora.

NASZE WYMAGANIA:

orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane),
wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne,
znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości i podatków,
znajomość języka angielskiego na poziomie A2/B1,
znajomość pakietu MS Office,
systematyczność, obowiązkowość, skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

OFERUJEMY:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie,
zatrudnienie w wymiarze całego etatu,
stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku,
pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju,
nowoczesny system komunikacji wewnętrznej EMPLO,
częściowe dofinansowanie pracodawcy do pakietu prywatnej opieki medycznej.

‌ Lublin ›› Komitetu Obrony Robotników 56

Data dodania: 08/12/2023