Potrzebna opiekunka dla Pani Helgi

Zapraszamy Państwa do rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech. Mamy wiele ciekawych ofert oraz dobre stawki.

Do opieki: Pani Helga, lat 91, 56 kg, 153 cm wzrostu

Miejsce wyjazdu: Brema

Seniorka cierpi na demencję, ma również problem z nietrzymaniem moczy dlatego korzysta z wkładek oraz pielucho-majtek. Porusza się przy balkoniku.

Obowiązki:

Obowiązki opiekuńcze:

Kąpiele
Pomoc w ubieraniu i rozbieraniu
Czuwanie w nocy

Oprócz tego:

Pomoc w dojściu do toalety
Robienie zakupów
Gotowanie
Zajmowanie się domem

Wymagania:

doświadczenie
komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
mile widziane prawo jazdy
brak nałogów (warunek konieczny)
miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym

Oferujemy:

odprowadzane składki emerytalno – rentowe
ubezpieczenie
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażeniem)
wysokie zarobki (od 900 euro netto do nawet 1500 euro netto miesięcznie)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6851 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Data dodania: 26/04/2018